Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Witryna Dobre Miasto Informacje działająca pod adresem www.dobre-miasto.com jest w pełni niezależna i utrzymywana ze środków jej autora oraz ewentualnych sponsorów.
Za treści umieszczone w serwisie, w tym: za newsy, komentarze i inne wypowiedzi odpowiadają tylko i wyłącznie ich autorzy.
Jeżeli któryś z komentarzy narusza Twoja prywatność, godzi w czyjekolwiek dobra lub narusza prawo – zgłoś to przez formularz kontaktowy lub napisz maila na dobremiasto.tk @ gmail.com.
Polityka prywatności:
Dane osobowe uzyskane za pomocą formularzy w szczególności nick/imię oraz adres e-mail (tylko o te dane ewentualnie możesz być proszony w trakcie korzystania z serwisu ) nie są przekazywane osobom trzecim i służą jedynie wymianie informacji z administratorem serwisu oraz okazjonalnym wysyłaniem informacji marketingowych
Zawsze aktualna polityka prywatności wyświetlana jest na stronie http://dobre-miasto.com/informacje/ i autor serwisu http://dobre-miasto.com zastrzega sobie prawo do jej modyfikacji bez wcześniejszego informowania subskrybentów.

Wszystkie wpisy i komentarze na stronie są akceptowane, bądź odrzucane przez moderatorów wedle ich własnego gustu lub opinii bez podania przyczyny.  Dodatkowo na stronie funkcjonuje system antyspamowy, więc prosimy aby komentarz pisane były z sensem i na temat.

Komentowanie artykułów oznacza zgodę na powyższe warunki.

Zapraszamy do aktywnego współtworzenia strony.

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem własnej strony w domenie dobre-miasto.com  lub szukasz firmy projektującej tanie strony internetowe dane  kontaktowe znajdziesz na stronie www danet24.pl 

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227