Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Została podpisana  umowa na opracowanie projektu architektoniczno – budowlanego branży budowlanej Toru Rowerowego typu ‘Pumptrack’ przy ul. Garnizonowej na działkach nr geod. 20 i 14/1, obręb 3 miasta Dobre Miasto 

Będziemy mieli niebawem pierwszy w regionie i jeden z największych w północnej części Polski asfaltowy tor do szkolenia umiejętności rowerowych adeptów kolarstwa grawitacyjnego. 
PUMPTRACK jest obiektem stanowiącym idealne połączenie bezpiecznej zabawy, jazdy na rowerze i przebywania na świeżym powietrzu. Przeznaczony ma być zarówno dla profesjonalistów, pasjonatów jak i całych rodzin. Pomóc będzie mógł także w zacieraniu różnic pokoleniowych oraz budowaniu dobrych relacji. 

 

Źródło: dobremiasto.com.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


2 + osiem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 104
Total Hits : 268692
Your IP Address: 54.173.214.227