Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście
Dobre Miasto - Dobremiastock Festival 2014

Dobremiastock Festival 2014

Wszystkich miłośników muzyki, głośnego warkotu silników motocykli, relaksu i dobrej zabawy zapraszamy do Dobrego Miasta w dniach 18-19 lipca 2014. Rozpoczynający się dziś  festiwal odbędzie się z udziałem motocyklistów. Imprezą towarzyszącą Dobremiastock 2014 będzie I Motopiknik w Dobrym Mieście. Inicjatorem i organizatorem tego wydarzenia jest grupa pasjonatów motocykli z Warmii zrzeszona w klubie MOTOWARMIA.

Dobremiastock Festival, startuje o  godz. 18:00, lokalizacja: kompleks sportowo-rekreacyjny ul. Garnizonowa, wstęp oczywiście bezpłatny (pole namiotowe od piątku do niedzieli  za jedyne 10 zł) dobremiastock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


pięć × = 40

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
089936
W tym roku : 6318
Dzisiejsze odsłony : 39
Total Hits : 263335
Your IP Address: 35.175.107.77