Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

W Dobrym Mieście narodził się pomysł powstania  parku rowerowego na miarę profesjonalnych rozwiązań europejskich i światowych.

Projekt miałby być zrealizowany przez Urząd Miejski pod patronatem sklepu i serwisu rowerowego VINCI PROJEKT.

Zdaniem autorów  pomysłu  Dobromiejski Park Rowerowy miałby być kompleksem przeznaczonym dla rowerzystów uprawiających różne style jazdy i różnych poziomach zaawansowania (od początkujących do profesjonalistów). Park Rowerowy również miałby być  miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla dzieci.

Spotkanie organizacyjne ma odbyć się w piątek 16 maja godz. 17.00 w sali kinowej na ul. Olsztyńskiej 2.

Na spotkaniu będzie można porozmawiać z Maćkiem Kucborą- wielokrotnym mistrzem Polski w ekstremalnej jeździe na rowerze oraz projektantami parków rowerowych z Pumptrack Collective.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


− trzy = 6

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227