Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

wypadekDziś koło godziny 5.00 w okolicach miejscowości Podleśna( gmina Dobre Miasto), doszło do wypadku samochodowego.

Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący Daewoo Lanos na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem i wpadł w poślizg, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku tego wypadku kierowca Lanosa w  ciężkim stanie trafił do szpitala w Olsztynie. Pasażer tego pojazdu również został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ostrzegają – panują trudne warunki pogodowe. W ciągu dnia dodatnia temperatura powietrza i deszcz rozpuściły śnieg, który w nocy przy temperaturze poniżej zera zamienił się w lód. Jazda po śliskiej nawierzchni wymaga od kierowców ostrożności i dostosowania prędkości jazdy. Brawura, nagle wykonywane manewry, czasem także brak umiejętności jazdy w trudnych warunkach mogą doprowadzić do wypadku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


3 + = dwanaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 59
Total Hits : 268647
Your IP Address: 54.173.214.227