Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Urząd Miejski w Dobrym Mieście uspokaja….

Na stronie Urzędu Miejskiego w Dobrym Mieście znalazła się uspokajająca informacja dotycząca prawdopodobnego zamknięcia Olsztyna dla tranzytu tirów

Pragniemy uspokoić mieszkańców Dobrego Miasta, a zwłaszcza ul. Łużyckiej, iż medialne działania prezydenta Olsztyna mające na celu wprowadzenie na terenie Olsztyna ograniczenia dla ruchu pojazdów o masie całkowitej powyżej 18 ton nie zwiększy obciążenia ulic Dobrego Miasta, a wręcz przeciwnie może zdarzyć się, że ruch pojazdów o masie całkowitej powyżej 18 ton będzie mniejszy.
Spowodowane jest to istniejącym od wielu lat oznakowaniem ograniczającym ruch pojazdów powyżej 18 ton na ulicy Łużyckiej oraz 10 ton na ulicy Fabrycznej. Tak więc przejazd tirów o masie powyżej 18 ton przez Dobre Miasto nie będzie miał sensu ponieważ nie będą mogły one wjechać do Olsztyna ani też skorzystać z objazdu ulicą Łużycką a tym bardziej ulicą Fabryczną.

 

 

Chociaż znając zdolności kierowców… 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


4 + = dziewięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 49
Total Hits : 268637
Your IP Address: 54.173.214.227