Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście
Powrót zimy-marzec 2013

Powrót zimy-marzec 2013 w nocy było -14 stopni

 

Meteorolodzy twierdzą, że na wiosenną pogodę przyjdzie nam poczekać mniej więcej do 20 marca

Jednak najpierw musimy przygotować się na kilka mroźnych nocy. Dziś w  nocy będzie około minus 11 stopni Celsjusza – temperatura odczuwalna nawet w okolicy -14 stopni . Od piątku zaczną się już przejaśnienia, a od poniedziałku już na plusie w dzień a pod koniec przyszłego tygodnia temperatura zacznie rosnąć, by w osiągnąć  nawet 10 stopni Celsjusza.

 

Edycja:

Już jest 19.03, a wiosny ciągle nie widać. Jak widać dane meteorologów nieco rozmijają się z rzeczywistością… W chwili obecnej powrót dodatnich temperatur w naszej okolicy spodziewany jest na około 27.03.2013 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


dziewięć + 9 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227