Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście
Basen "Na Fali" Dobre Miasto

Basen Dobre Miasto – foto: dobre-miasto.com

19 kwietnia minęło pięć lat od otwarcia Basenu „Na Fali” w Dobrym Mieście. Z tej okazji, w ramach „długiego” majowego weekendu, we czwartek 2 maja, odbędzie się rodzinny piknik przy basenie. Tego dnia wszystkie chętne osoby skorzystać będą mogły z promocyjnej ceny biletów (7 zł za godzinę).
W programie obchodów 5 – lecia zaplanowane zostały liczne gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, noc na pływalni do godz. 24:00, zawody sprawnościowe na Orliku i siłowni zewnętrznej, slalom rowerowy oraz poczęstunek z grilla, a dla najmłodszych – watę cukrową. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


jeden × = 6

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 75
Total Hits : 268663
Your IP Address: 54.173.214.227