Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Prace nad rozpoczęciem budowy obwodnicy miały się rozpocząć w 2013 roku. Z informacji GDKiA wynika, że dobromiejska obwodnica nie uzyskała wsparcia decydentów i w planowanych przez samorząd województwa inwestycjach drogowych na lata 2014-2020 nie jest ujęta. Wszystkiemu winien jest kryzys. Miejmy nadzieję, że samorządom i GDKiA wystarczy funduszy na załatanie dziur powstałych po zimie w jezdniach, bo stan nawierzchni pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Jeśli ktoś ma pretensje dot. stanu ul. ks. Rzeszutka to na pierwszym zdjęciu jest nr do właściciela – zatem telefony w dłoń!

ul. ks. Rzeszutka - administrator:)

ul. ks. Rzeszutka – administrator:)

1-DSC_3765 1-DSC_3763 1-DSC_3761

Aktualizacja 25-04-2013:

Większość dziur na ulicach miasta została już załatana, w tym te z powyższych fotografii oraz kratery na ul. Łużyckiej. Do następnej zimy powinno wystarczyć 😉 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


7 × = czterdzieści dziewięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227