Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Dobromiejscy policjanci zatrzymali 59-letniego Henryka P. Mężczyzna został przyłapany przez pracowników firmy energetycznej na kradzieży prądu. Sprawca przyznał się do przestępstwa. Powodem takiego postępowania, jak twierdzi 59-latek, był fakt, że nie stać go na prąd, a musi w jakiś sposób gotować herbatę.

Policjanci z Dobrego Miasta 16 marca zatrzymali 59-letniego Henryka P. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży prądu. Jak ustalili policjanci, pracownicy firmy energetycznej mieli objazd po mieszkaniach w gminie Jonkowo. W jednym z mieszkań na strychu pracownicy znaleźli kabel podłączony do tablicy przedlicznikowej. Po tym fakcie pracownicy energetyczni powiadomili policjantów. Mężczyzna w trakcie składania wyjaśnień stwierdził, że korzystał z prądu na kartę. Kiedy 59-latek miał pieniądze to płacił za energię. Kiedy jednak sytuacja materialna była zła, mężczyzna podłączał się pod licznik nie uiszczając za to opłaty. Jak stwierdził Henryk P., powodem takiego zachowania był fakt, że nie stać go na prąd, a musi w jakiś sposób gotować herbatę. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży energii, do której sprawca się przyznał. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Źródło: KWP 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ sześć = 9

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 67
Total Hits : 268655
Your IP Address: 54.173.214.227