Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

W poniedziałek doszło do podpisania umowy na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej w Dobrym Mieście.

 

wizualizacja hali sportowej

wizualizacja hali sportowej

– W przetargu na budowę hali sportowej przy Zespole Szkół w Dobrym Mieście wzięło udział siedmiu oferentów. Ostatecznie halę za 3 mln zł wybuduje Przedsiębiorstwo Budowlano – Inżynieryjne „SANMEL” z Brodnicy. To doświadczone przedsiębiorstwo, które wykonało już wiele obiektów sportowych i rekreacyjnych. Zasadniczą część hali stanowi sala o powierzchni 535,76 m² połączona z widownią na 131 miejsc. Hala może pełnić funkcje sportowe, kulturalne lub oświatowe. Jako obiekt sportowy hala przystosowana jest do uprawiania koszykówki, tenisa, siatkówki z pełnym wyposażeniem sportowym (piłkochwyty, bramki, tablica wyników, drabinki, kotara grodząca). Hala będzie także połączona bezpośrednim łącznikiem ze szkołą. Budowa hali powinna potrwać do końca 2013 roku. Sfinansuje ją Powiat Olsztyński oraz środki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej – jak poinformował  Jacek Jacek Niedzwiecki ze starostwa powiatowego w Olsztynie.

Dodatkowo w 2014 roku olsztyńskie starostwo ma w planach wybudowanie kolejnej hali widowiskowo-sportowej, tym razem przy Zespole Szkół w Biskupcu.

źródło: informacja prasowa starostwa powiatowego w Olsztynie 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× dziewięć = 36

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 99
Total Hits : 268687
Your IP Address: 54.173.214.227