Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

W czwartek około godziny 12 w stawku w miejscowości Nowa Wieś Mała funkcjonariusze znaleźli ciało 91- letniego mężczyzny.

Poszukiwania 91-latka trwały od środy. Zaginiony w środę po godzinie 16 oddalił się z domu pomocy w miejscowości Nowa Wieś Mała w gminie Dobre Miasto.W nocy szukały go trzy zastępy straży pożarnej z kamerą termowizyjną i kilkunastu funkcjonariuszy policji. Około godziny 2 nad ranem poszukiwania przerwano, wznowiono je w czwartek rano. Około godziny 12 w stawku w miejscowości Nowa Wieś Mała odnaleźli ciało.

Mężczyzna już wcześniej opuszczał swoje aktualne miejsce pobytu. Odnajdowany był najczęściej w okolicach swojego poprzedniego miejsca zamieszkania w Dobrym Mieście w rejonie ulic Sierakowskiego bądź Grudziądzkiej.

Policjanci ustalili, że mężczyzna często wychodził poza teren Nowej Wsi Małej i kierował się w kierunku miejscowości Łęgno.

Za:
dobremiasto.wm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


4 × sześć =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 63
Total Hits : 268651
Your IP Address: 54.173.214.227