Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Centrum Kultury w Dobrym Mieście zaprasza na XXI Finał WOŚP 2013 .

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – od godz. 9:00 13.01.2013 na terenie Dobrego Miasta i gminy pojawią się specjalnie oznakowani wolontariusze z puszkami kwestarskimi. Od 14:00 planowane są koncerty, w czasie których wystąpią: Solistki z CK w Dobrym Mieście, Kasia Łuczkiw z Przesdzkola Samorządoweg Nr 1, Szkoła tańca TiM Jurgina Dance Studio, Zespół Ludowy „Seniorzy”. Więcej szczegółów na plakacie poniżej.

aktualizacja:

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dobromiejski sztab 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podał oficjalne dane dotyczące zbiórki. W tym roku zebrano 13.450,97 zł. W ubiegłym roku zebrano nieco ponad 15 tys. zł.

plakat owś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× 7 = pięćdziesiąt sześć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 42
Total Hits : 268630
Your IP Address: 54.173.214.227