Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

50-letni Jerzy Z., 30-letni Dariusz D., oraz 29-letnia Jolanta K., zostali zatrzymani przez kryminalnych z Dobrego Miasta pod zarzutem kradzieży. Osoby te miały ukraść stalowe drzwi oraz dwie drabiny z terenu byłej kotłowni znajdującej się na terenie miasta. Łączna wartość skradzionych rzeczy to 1200 złotych. Całej trójce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Między 20, a 22 sierpnia w Dobrym Mieście na terenie byłej kotłowni, doszło do kradzieży stalowych drzwi oraz dwóch metalowych drabin. O przestępstwie poinformował policjantów właściciel budynku, który przyjechał go skontrolować. Ku swojemu zdziwieniu zastał wewnątrz budynku kompletnie pijaną kobietę. Kiedy właściciel zapytał 29-latkę, co tu robi, ta stwierdziła, że spożywa alkohol. Zgłaszający zorientował się, że z pomieszczenia zniknęły stalowe drzwi oraz dwie metalowe drabiny. O tym fakcie mężczyzna poinformował policjantów z Dobrego Miasta. W międzyczasie do starej kotłowni wrócił 30-letni Dariusz D., który w reklamówce przyniósł alkohol. Policjanci zatrzymali 29-letnią Jolantę K., oraz 30-letniego Dariusza D. Oboje noc spędzili w policyjnym areszcie.

Kryminalni pracując nad tą sprawą ustalili, że w kradzieży brała udział jeszcze jedna osoba. Wczoraj policjanci zatrzymali 50-letniego Jerzego Z. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podejrzani podczas spożywania alkoholu podjęli decyzję o demontażu drzwi i drabin. Jak postanowili, tak też zrobili. Pieniądze ze sprzedaży skradzionych rzeczy „wspólnicy” przeznaczyli na alkohol.  Łączna suma strat to 1200 złotych. Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów. Dariusz Z., oraz Jolanta K., byli już w przeszłości karni za podobne przestępstwa. Kodeks Karny za przestępstwo kradzieży przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 5 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ osiem = 15

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 69
Total Hits : 268657
Your IP Address: 54.173.214.227