Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

W czerwcu 2012 r (konkretnie poierwszego). Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zarejestrował w Rejestrze Przedsiębiorców KRS zmianę dotychczasowej nazwy spółki z POL-MOT Warfama SA na Ursus SA. Tym samym legendarna marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce ale i na świecie uzyskała drugie życie [URSUS – resurection ;)]. Czy zmieni się w związku z tym coś na lepsze? Śmiem wątpić. Sama zmiana nazwy nic nie zmieni jeśli nie pociągnie za sobą zmian w organizacji spółki. Jedną z bezpośrednich zmian, które zauważyłem lokalnie w związku z powyższym był np. brak firmy wśród sponsorów IX Dnia Woźnicy w Smolajnach. Sponsoring Warfamy zawsze dodawał kilka atrakcji tej imprezie w postaci pokazu aktualnie produkowanych maszyn, poza tym IMO był znakomitą formą promocji wśród osób nią zainteresowanych.

 

Aktualizacja:

Dodano kilka zdjęć firmy z nowym logotypem

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


osiem − = 7

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 81
Total Hits : 268669
Your IP Address: 54.173.214.227