Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Olsztyńscy policjanci poszukują zaginionej 35-letniej  Katarzyny Siteń. Mieszkanka Dobrego Miasta 4 października wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona kuleje na lewą nogę.

Zaginiona kobieta ma 155 cm wzrostu, waży około 42 kg, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy, oczy szaro-niebieskie, twarz owalną pełną. Katarzyna Siteń w chwili zaginięcia ubrana była w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty kozaki koloru szarego z amerykańską flagą. Zaginiona jest mieszkanką Dobrego Miasta. Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca jej pobytu lub widziały 35-latkę proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu alarmowego 112 lub 997.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× trzy = 3

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym Mieście

4.2°C
odczuwalne 4.2°C
Duże zachmurzenie

Dzisiaj:
5°C / -1°C
 
piąsobnieponwtośro
-1°-2°-4°-7°
-4°-4°-7°-9°-11°-13°


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
066692
W tym roku : 454
Dzisiejsze odsłony : 127
Total Hits : 196780
Your IP Address: 54.234.75.144