Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Jak donosi portal wm.pl wczoraj w  Dobrym Mieście z rzeki Łyny wyłowione zostało ciało mężczyzny. Na miejscu pracuje prokurator i ekipa dochodzeniowa. – Znaleziony mężczyzna to 62-letni Jan C. z Dobrego Miasta – informuje st.sierż. Krzysztof Wasyńczuk z komendy miejskiej w Olsztynie.
W okolicy godziny 16.40 na ulicy Wojska Polskiego w Dobrym Mieście przechodzień zauważył zaplątane w gałęzie ciało około 60-letniego mężczyzny.

W czwartek na miejscu, przez kilka godzin, pracował prokurator oraz ekipa dochodzeniowa ustalająca wszystkie okoliczności zdarzenia. O 21 nadal nie było wiadomo, kim jest mężczyzna.

W piątek udało się potwierdzić tożsamość mężczyzny. To 62-letni Jan C. z Dobrego Miasta. – Mężczyzna wyszedł z domu we wtorek. Rodzina nie zgłosiła jego zaginięcia

W piątek odbędzie się sekcja zwłok mężczyzny, która pomoże ustalić okoliczności śmierci. 

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 20
Total Hits : 268608
Your IP Address: 54.173.214.227