Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Cztery auta brały udział w wypadku, do którego doszło w piątek około godziny 10:00 koło Barcikowa W wypadku ucierpiało 5 osób. W tym

Do karambolu doszło na drodze nr E51 z Olsztyna do Dobrego Miasta. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło z winy kierowcy Audi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna jadący audi w kierunku Dobrego Miasta zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód. Nie zdążył jednak w odpowiednim momencie „schować się” na swój pas i zderzył się z jadącą z naprzeciwka Toyotą.

W wyniku zderzenia oba auta obróciło. Audi zderzyło się z „elką”. Samochody wpadły do rowu. Toyota natomiast uderzyła w Forda Focusa. W wyniku tego zderzenia Ford dachował i także wylądował w rowie.

Jedna osoba z Toyoty, także jedna z Forda oraz trzy z samochodu nauki jazdy – 2 kursantki oraz instruktor – trafiły do szpitala. Najpoważniejszych obrażeń doznała jedna z kursantek, która została zabrana przez helikopter do Olsztyna.

Droga w tym miejscubyła całkowicie zablokowana. Utrudnienia trwały do około 5 godzin. Został wyznaczony objazd przez: Spręcowo – Tuławki – Dobre Miasto.

za pomocą wm.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


8 × = sześćdziesiąt cztery

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227