Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 150 gram marihuany. Mateusz W., oraz Krzysztof B., trafili do policyjnego aresztu. Teraz mężczyznom może grozić kara pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli okaże się, że narkotyki były rozprowadzane, to zatrzymanym może grozić nawet 10-letni pobyt za kratkami.

23 października policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na terenie Dobrego Miasta zatrzymali dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze podejrzewali, że Mateusz W. może posiadać narkotyki. Kryminalni postanowili go obserwować. Kiedy Mateusz W., wychodził z jednego z lokali, funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek z suszem roślinnym. Mężczyzna przyznał, że ma go od kolegi, który był w środku. Po wejściu do pomieszczenia okazało się, że na stole w woreczkach strunowych leżało ponad 30 porcji po 5 gram suszu roślinnego. Właściciel lokalu tj. Krzysztof B., oraz Mateusz W., zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Susz roślinny zabezpieczono. Narkotyk poddano badaniu, które wykazało, że jest nim marihuana. Wczoraj mężczyźni zostali zwolnieni. Według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli potwierdzi się, że narkotyki były rozprowadzane, to zatrzymanym może grozić nawet 10-letni pobyt za kratkami.

Źródło: KWP 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 × = osiemnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 47
Total Hits : 268635
Your IP Address: 54.173.214.227