Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Już w najbliższą niedzielę – 30 września – będzie wyjątkowa okazja spotkać się z wicemistrzynią olimpijską z Londynu Anitą Włodarczyk. Lekkoatletyka będzie gościem na zawodach sportowych w Dobrym Mieście.

 

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk foto: http://www.awf.poznan.pl

O godzinie 10 na stadionie miejskim przy ul. Olsztyńskiej w Dobrym Mieście odbędą się zawody sportowe. Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału, bo każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Specjalnym gościem imprezy będzie srebrna medalistka olimpijska z Londynu oraz mistrzyni Europy w rzucie młotem Anita Włodarczyk.

Przed zawodami o godz. 9 mistrzyni spotka się z młodzieżą i kibicami w sali kinowej dobromiejskiego Centrum Kultury. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania i porozmawiania z jedną z największych gwiazd polskiego sportu. 

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 58
Total Hits : 268646
Your IP Address: 54.173.214.227