Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście
W dniu 13 sierpnia br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie Burmistrz i Skarbnik Gminy Dobre Miasto podpisali umowę o dofinansowanie inwestycji pn.: „Modernizacja targowiska stałego w Dobrym Mieście”.
Inwestycja jest współfinansowana ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”.
Koszt inwestycji to 1.422.621,14 zł, z czego dofinansowanie wynosi 870.792,00 zł (75 %).
W ramach inwestycji powstanie nowoczesne, zadaszone, oświetlone i oznaczone targowisko z urządzeniami sanitarnymi i parkingami. Ponad połowa powierzchni handlowej targowiska zajmować będą produkty rolno – spożywcze, a rolnikom zapewniony zostanie preferencyjny dostęp do punktów sprzedaży.
Mamy nadzieję, że nowe targowisko ożywi nieco handel w Dobrym Mieście zdominowany obecnie przez Netto, Tesco i Biedronkę.

Jedna odpowiedź na „Umowa na dofinansowanie targowiska w Dobrym Mieście podpisana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


siedem + 4 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227