Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

 

Tragiczny wypadek zdarzył się podczas prac polowych w miejscowości Kosyń (gmina Dobre Miasto). W trakcie prac polowych 31-letni mężczyzna został przygnieciony klapą maszyny rolniczej służącej do wyrobu balotów ze słomy.

balot,pole,żniwa

Ilustracja do wpisu

 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek około godziny 20.00 podczas prac polowych w miejscowości Kosyń, w gminie Dobre Miasto, 31-letni mężczyzna wykonywał prace polegające na prasowaniu balotów ze słomy. W pewnym momencie mężczyzna podszedł do przyczepy, która się zacięła, aby sprawdzić, co było tego powodem. Po chwili klapa opuściła się, przyciskając mężczyznę. 31-latek pracował sam na polu. Ludzi pracujących obok zaniepokoił fakt, że przez dłuższy czas ciągnik z przyczepą stał w jednym miejscu. Kiedy przyszli oni z pomocą było już za późno. Na miejscu do późnych godzin nocnych pracowali policjanci, prokurator oraz lekarz medycyny sądowej. Ciało 31-latka zabezpieczono, zostanie przeprowadzona sekcja, która wyjaśni, co mogło być przyczyną śmierci mężczyzny. Niestety, mężczyzna pracował sam na polu i nie mógł liczyć na szybką pomoc lekarską. Na miejscu zdarzenia  do późnych godzin nocnych pracowali policjanci, prokurator oraz lekarz medycyny sądowej. Ciało 31-latka zabezpieczono. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


3 − = jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227