Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

W czwartek (19 lipca) rusza Dobremiastock Rebel Festival – wakacyjna impreza rozrywkowo-kulturalna organizowana w Dobrym Mieście. To jedno z wydarzeń muzycznych kampanii „Warmia: Rebelia Kultury”, a zarazem jeden z najszybciej rozwijających się festiwali muzycznych w kraju. Wśród tegorocznych gwiazd zaproszonych na festiwal zobaczymy Abradab, Tabu, Mesajah, Konopians, Betel, Indios Bravos.

Nieodłączną częścią Dobremiastock Rebel Festival jest Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnych (OFMA) dedykowany młodym zespołom grającym w tzw. „podziemiu”.
dobremiastock plakat
Zyskujący z roku na rok na prestiżu przegląd, stał się wyjątkową szansą dla młodych muzyków.

Uczestnikami przeglądu w poprzednich latach byli m.in. Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem (uczestnik Mam Talent; opiekun wokalistów w Bitwie na Głosy TVP2), Czaq, Fat Belly Familly z Damianem Ukeje (laureatem The Voice of Poland) czy też The Rooads z Piotrkiem Niesłuchowskim (finalistą The Voice of Poland).

– To przegląd w formie konkursu, który przyciąga debiutujących muzyków z całego kraju, do którego zapraszamy artystów, którzy prezentują różnorodne style i gatunki sztuki – zaznacza Mariusz Kwiatkowski, koordynator ds. promocji festiwalu. – W tym roku do konkursu zgłosiło się blisko 200 zespołów, ale nie tylko z Polski, ale i z Białorusi, Irlandii, Słowacji czy Serbii – dodaje.

Nominacje do udziału w tegorocznym konkursie otrzymało sześć zespołów: Bubble Chaber, Chilli, Dead on Time, Italian Scooters, Make Progress, &Inni.

Ich występy będą oceniane przez jury, w którego składzie zasiądzie m.in. Aleksander Ostrowski (Olsztyn) i Szymon Chudy – gitarzysta popularnego StarGuardMuffin.

Festiwal rozpocznie się dzisiaj, czyli 19 lipca w dobromiejskiej Stodole Kultury występem artystów w całości lub częściowo związanych z Dobrym Miastem, a poszczególne zespoły reprezentują zupełnie inne gatunki muzyczne.
PROGRAM DOBREMIASTOCK REBEL FESTIVAL 2012
19.07.2012 (CZWARTEK)

Rebel Stage
19:00 – Martwa Natura
20:00 – T-box
21:00 – Rajamanavah
22:00 – Krolik
koniec: 24:00

20.07.2012 (PIĄTEK)

Rebel Stage
12:00 – jam session – poprowadzi Szymon Chudy
16:00 – HD Band
koniec: 17:00

Main Stage
V Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej:
– Bubble Chamber
– Chilli
– Dead on Time
– Italian Scooters
– Make Progress
– &Inni
Abradab
Tabu
Mesajah

21.07.2012.(SOBOTA)

Main stage
Zwycięzca Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej
Konopians
Bethel
Indios Bravos 

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227