Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Spotkania z folklorem ukraińskim w Dobrym Mieście. Nowa lokaizacja

Po raz ósmy  zespoły ukraińskie z Warmii i Mazur zaprezentują w sobotę 2 czerwca w Dobrym Mieście swój repertuar.  Ze względu na fatalną pogodę VIII Spotkania z Folklorem Ukraińskim w Dobrym Mieście odbędą się w Zespole Szkół Zawodowych przy ulicy Fabrycznej. Gościem Spotkań będzie znany i lubiany w Europie Zasłużony Zespół Pieśni i Tańca „Kołos” z Łucka na Ukrainie

Kierownik artystyczny zespołu Ołeksandr Ohorodnyk przygotował na spotkania dobromiejskie nowy specjalny program. Właśnie 2 czerwca odbędzie się jego premiera. W koncercie wezmą też udział znane i popularne zespoły takie jak „Dumka” z Górowa Iławeckiego, „Kraina mrij” z Olsztyna oraz zasłużona artystka Ukrainy Oksana Łastowiak z Litwy i inni wykonawcy.
Początek koncertu o godz. 17.00. Wstęp wolny. – Warto odwiedzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


pięć − = 4

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 27
Total Hits : 268615
Your IP Address: 54.173.214.227