Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

17-letnia pasażerka została ciężko ranna w wypadku, do którego doszło na trasie Łęgno – Bzowiec (gmina Dobre Miasto). Ford fiesta, którym dziewczyna podróżowała, zjechał z drogi i dachował.

Autor: KMP Olsztyn

Do niebezpiecznego wypadku doszło na trasie Łęgno – Bzowiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda fiesty jechał z nadmierną prędkością. W wyniku tego zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznała 17-letnia pasażerka. Pojazd dachował i zatrzymał się w  pobliżu stawu. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za spowodowanie wypadku drogowego. Kodeks karny za powyższe przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 3. Jeśli następstwem wypadku jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, kara wówczas wzrasta do lat 8.

 

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 09:30 na trasie Łęgno – Bzowiec, gmina Dobre Miasto. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Ford Fiesta nie dostosował prędkości do warunków w ruchu. W wyniku tego zdarzenia, pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu, niszcząc słupki ogrodzeniowe, następnie kilkanaście metrów dachował i zatrzymał się  w pobliżu stawu. Podczas tego wypadku ciężkich obrażeń ciała doznała 17 – letnia pasażerka. Funkcjonariusze ustalili, że 17-latka ma złamany kręgosłup w 4 miejscach. Natomiast kierującemu oprócz ogólnych potłuczeń nic się nie stało. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu- był trzeźwy. Teraz sprawca będzie odpowiadał przed sądem za spowodowanie wypadku drogowego. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 3. Jeśli następstwem wypadku jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, kara wówczas wzrasta do lat 8.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× jeden = 2

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 17
Total Hits : 268605
Your IP Address: 54.173.214.227