Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Dzisiaj tj. 15-06-2012 o godzinie 16.00 zostało uroczyście otwarte Centrum Handlowe DEKADA w Olsztynie. (Dla niewtajemniczonych – Olsztyn stanowi nieco przerośniętą dzielnicę Dobrego Miasta, do której można szybko dojechać a gorzej wrócić:) Organizatorzy zapowiadali koncerty i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
Jak mniemam odbierze część klientów dla CH Alfa i CH Manhattan. Dogodna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP niewątpliwie zachęci do zakupów osoby regularnie dojeżdżające do Olsztyna, jak i ułatwi zakupy okazjonalne, wszak do Olsztyna można dojechać nawet busem w około 25 minut. W centrum mieszczą się takie sklepy jak RAST, CCC, Ray, EMPIK, TAKKO, Drogeria Rossmann, Centro i kilka innych.


Dekada Olsztyn powstała w ścisłym centrum miasta, naprzeciwko Dworca PKP i PKS, obiekt handlowy oparty jest na idei dostępności (convenience). Powierzchnia najmu tej jednopoziomowej galerii wynosi 3 800 mkw. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


7 + = piętnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym Mieście

6.6°C
odczuwalne 6.6°C
Zachmurzenie umiarkowane

Dzisiaj:
12°C / 9°C
 
czwpiąsobnieponwto
17°14°14°14°14°14°
12°


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
063350
W tym roku : 5983
Dzisiejsze odsłony : 36
Total Hits : 188511
Your IP Address: 54.198.205.153