Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Właśnie jesteśmy w trakcie wdrażania nowego forum dotyczącego spraw Dobrego Miasta.

Zachęcamy gorąco do dyskusji na stronie Nieoficjalnego Forum Dobrego Miasta. Będziemy poruszać wszystkie tematy związane z naszą miejscowością oraz sprawami związanymi z najbliższą jej okolicą. Mamy nadzieję, że forum rozwinie się i stanie się lokalną kopalnią wiedzy. 

Jedna odpowiedź na „Nowe forum…

  • Rajner25 pisze:

    Witam .Po co było zmieniać organizacje ruchu która przez ponad 60 lat istniała i było dobrze. Zobaczycie w okresie zimowym jak część samochodów jadących z góry ulicy Zwycięstwa nie wyhamuje i dojdzie do wypadku. oby nie śmiertelnego gdyż uderzenie w tym przypadku odbędzie się prosto w kierowce wyjeżdżającego z ulicy Warszawskiej a takie boczne uderzenie jest najniebezpieczniejsze.Pozdrawiam. /Przywróćcie starą organizacje póki nikt nie zginął/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


8 − trzy =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym Mieście

4.2°C
odczuwalne 4.2°C
Duże zachmurzenie

Dzisiaj:
5°C / -1°C
 
piąsobnieponwtośro
-1°-2°-4°-7°
-4°-4°-7°-9°-11°-13°


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
066691
W tym roku : 453
Dzisiejsze odsłony : 38
Total Hits : 196691
Your IP Address: 54.234.75.144