Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście
Basen Dobre Miasto

Basen Dobre Miasto – foto: dobre-miasto.com

Z dniem 1 października basen „Na Fali „w Dobrym Mieście   będzie pracował w godzinach od  10 do 21. Do tej pory z pływalni można było korzystać w godzinach od 8 do 22. —Frekwencja na dobromiejskiej pływalni spadła od czasu, kiedy zostały otwarte dwa nowe baseny w Olsztynie.
Do tej pory wpływy z biletów praktycznie pokrywały wydatki. Basen prawie zarabiał na siebie- w ubiegłym roku miasto dopłaciło do pływalni jedynie ok. 80 tys. zł. Chętnych było całkiem dużo – rocznie z basenu korzystało ok. 90 tysięcy osób.

W związku z odpływem klientów do olsztyńskich pływalni chętnych do korzystania z basenu w Dobrym Mieście jest mniej o około 20-30%. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


siedem − = 5

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym Mieście

12.7°C
odczuwalne 12.7°C
Bezchmurne niebo

Dzisiaj:
20°C / 9°C
 
śroczwpiąsobniepon
18°17°13°13°12°13°


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
054822
W tym roku : 7851
Dzisiejsze odsłony : 131
Total Hits : 162337
Your IP Address: 54.224.230.51