Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Policjanci z Dobrego Miasta zatrzymali właściciela firmy pogrzebowej z regionu. Jak się okazało, mężczyzna zdecydował się jechać karawanem pod wpływem alkoholu. Alkomat wykazał niemalże 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Za ten czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

We wtorek około godziny 18.40 na trasie Dobre Miasto – Jeziorany, dobromiejscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę karawanu. Od właściciela firmy pogrzebowej z regionu było czuć zapach alkoholu. Jak się okazało, 56-letni Jan T., miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Pojazd służbowy przekazano osobie wskazanej. Mężczyzna został przewieziony do Komisariatu Policji w Dobrym Mieście. 56-latek nie kwestionował swojej winy. Teraz właściciel firmy pogrzebowej odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

Jedna odpowiedź na „Dobre Miasto: Karawanem po pijanemu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 1 = trzy

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 37
Total Hits : 268625
Your IP Address: 54.173.214.227