Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Po pogodnym weekendzie czekają nas burze z gradem. Meteorolodzy ostrzegają, że  burzom może towarzyszyć porywisty wiatr osiągający prędkość od 70 do 90 km/h. Strefa burz będzie przemieszczała się z zachodu na wschód województwa, najsilniejsze zjawiska burzowe wystąpią w zachodnich powiatach. Najbardziej odczują je mieszkańcy zachodniej części województwa. Lokalnie burzom będą towarzyszyły opady gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm.

22-08-2012
Na dzisiaj jak przewiduje IMGW z 90% prawdopodobieństwem będą występować na naszym terenie burze.
będą się one przemieszczać z zachodu na wschód województwa z przelotnymi opadami deszczu, lokalnie gradu. Wysokość opadów w czasie trwania zjawisk burzowych od 10 do 20 mm, lokalnie do 30 mm. Burzom towarzyszyć będzie wiatr osiągający w porywach prędkość od 70 do 90 km/h. Wystąpienie najsilniejszych burz jest prognozowane po południu i pod wieczór. 

Jedna odpowiedź na „I znowu burze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ osiem = 12

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227