Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

W sobotę odbędzie się Europejski Dzień bez Samochodu. Z tej okazji w wielu miastach będzie można korzystać z bezpłatnego transportu publicznego oraz dowiedzieć się jak podróżować ekologicznie. To już 10. edycja programu Ministerstwa Środowiska. W tym roku z bezpłatnej komunikacji miejskiej będzie można skorzystać m.in. w Warszawie, Krakowie i Olsztynie – podał resort na swojej stronie internetowej. W sobotę w wielu miastach będą także promowane inne sposoby podróżowania przyjazne środowisku, jak chodzenie czy jazda rowerem.

Z tej okazji  wszystkim mieszkańcom Gminy Dobre Miasto, poruszającym się tego dnia na rowerze, dobromiejscy Policjanci będą wręczali przygotowane przez burmistrza niespodzianki.

Ministerstwo Środowiska  z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, którego kulminacją jest właśnie Dzień bez Samochodu, uruchomiło także specjalną stronę www.miejskajazda.pl, promującą ekologiczny i ekonomiczny sposób poruszania się samochodem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


− 1 = jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym Mieście

0.3°C
odczuwalne 0.3°C
Duże zachmurzenie

Dzisiaj:
6°C / -1°C
 
nieponwtośroczwpią
-1°-5°-6°-6°-5°


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
059607
W tym roku : 2240
Dzisiejsze odsłony : 23
Total Hits : 176777
Your IP Address: 54.198.151.201