Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

W niedzielę z rzeki w Dobrym Mieście zostało wyłowione ciało 66-letniego mężczyzny. Martwy mężczyzna znaleziony w Dobrym Mieście . Leżące w wodzie ciało zauważył w niedzielę przechodzący tamtędy mężczyzna. Powiadomił policję, a ci poprosili o pomoc strażaków. Po wyjęciu zwłok z wody okazało się, że był to 66-letni mężczyzna. – Ostatnio przebywał na okolicznych działkach przy ul. Łużyckiej – mówi Małgorzata Demianiuk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Jeszcze nie wiadomo co było przyczyną śmierci mężczyzny. W ustaleniu tego ma pomóc sekcja zwłok, którą zarządził prokurator.

Źródło wm.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


1 × siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony : 100
Total Hits : 268688
Your IP Address: 54.173.214.227