Strona nieoficjalna o Dobrym Mieście

Rada miejska na ostatniej sesji dokonała zmian granic okręgów wyborczych  do wyborów władz samorządowych. Wprowadzone zostało 15 jednomandatowych okręgów. Zmiany dotyczą dotychczasowych okręgów miejskich, gdyż w wiejskich miesz gdyż w wiejskich mieszkańcy już wybierali jednego radnego.

Największe zamieszanie może być z mieszkańcami ulicy Grudziądzkiej, która teraz została podzielona na 4 okręgi. I tak – nr 15 i 17 wraz z ul. Łużycką tworzą okręg nr 7, Grudziądzka 1-13 i 19 oraz ul. Gdańska – okręg nr 8, Grudziądzka 2 i 4 wraz z Chodkiewicza, Kolejową, Pionierów, Słoneczną i pl. 1 Sierpnia – okręg nr 9, zaś Grudziądzka 6, 8, 10, 12, 14 16, 18 i 20 tworzą jeden okręg nr 10.

Osiedle Przysiółek Górny podzielono na dwa okręgi, zaś Śródmieście na 3.

Źródło: dobremiasto.net 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


pięć × = 5

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pogoda w Dobrym MieścieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


 


Data powered by

 
Stream
Zostań sponsorem
Jeśli chcesz zostać sponsorem strony www.dobre-miasto.com w zamian za umieszczenie stałego linka lub banneru skontaktuj się z nami.
>>Kontakt<<

Dodajemy właśnie możliwość publikacji własnych ogłoszeń
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (w tym spolszczenie interfejsu), ale ogłoszenia można już publikować.

Darmowe ogłoszenia Dobre Miasto

Ostatnio czytane
092109
W tym roku : 409
Dzisiejsze odsłony :
Total Hits : 268694
Your IP Address: 54.173.214.227